Wynajem drabin

Drabina jest jednym z tych elementów wyposażenia placu budowy, który generuje najwięcej kłopotów podczas transportu i magazynowania. Wysokie drabiny wymagają zastosowania odpowiednich środków transportu, a ich przechowywanie wiąże się z koniecznością dysponowania odpowiednimi halami magazynowymi – długotrwałe przechowywanie drabin na zewnątrz może prowadzić do ich przedwczesnego zużywania się. Dodatkowych kłopotów często nastręcza określenie niezbędnej liczby drabin, z których będziemy jednocześnie korzystać w ramach realizowanej inwestycji. Może się bowiem okazać, że liczba drabin, którymi dysponujemy jest niewystarczająca. Wynajem drabin to usługa skierowana do firm budowlanych i remontowo-budowlanych działających na terenie całego kraju. Korzystając z oferty dobrej wypożyczalni drabin możemy szybko reagować na zmieniające się potrzeby w zakresie ilości drabin oraz ich maksymalnej wysokości, jednocześnie nie martwiąc się o ich transport na miejsce budowy.

Wypożyczalnia drabin – zalety wynajmu

Ograniczenie kosztów związanych z transportem i magazynowaniem drabin to jedna z głównych zalet korzystania z usług wypożyczalni. Wśród innych warto wskazać m.in. swobodę w zakresie liczby oraz rodzaju drabin wykorzystywanych na danym placu budowy – wypożyczalnia na ogół dysponuje na tyle dużą liczbą urządzeń oraz tak zróżnicowaną ofertą, iż bez problemu dopasujemy sprzęt do bieżących potrzeb. Bardzo ważnym aspektem przemawiającym na rzecz wynajmu drabin są względy bhp. Wypożyczalnia odpowiada za przeglądy techniczne oraz sprawność wynajmowanych urządzeń, dzięki czemu mamy gwarancję, iż drabiny, z których korzystamy są w pełni bezpieczne.

Wynajem drabin na terenie całego kraju

Klientów zainteresowanych możliwością skorzystania z oferty wypożyczalni drabin zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą przedsiębiorstw zrzeszonych w ramach Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu. Zrzeszamy wypożyczalnie drabin i sprzętu budowlanego działające na terenie całej Polski, co przekłada się na dostęp do wysokiej jakości sprzętu i urządzeń niezależnie od lokalizacji placu budowy. Obsługujemy inwestycje komercyjne, mieszkaniowe, rekreacyjne, a także inwestycje realizowane w ramach budowy, naprawy i modernizacji elementów architektury drogowej.

W razie pytań lub wątpliwości związanych z organizacją wynajmu drabin zachęcamy do kontaktu z Przedstawicielem PSBW. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w znalezieniu rzetelnego dostawcy usług wynajmu w pobliżu realizowanej inwestycji.