Wynajem agregatów prądotwórczych

Wykonywanie robót ziemnych, budowlanych i konstrukcyjnych nierzadko wymaga stałego dostępu do energii elektrycznej. Dostępu do prądu wymagają zaawansowane technologicznie elektronarzędzia, jak również zaplecze socjalno-sanitarne placu budowy oraz jego oświetlenie. Niestety nie zawsze istnieje możliwość tymczasowego podpięcia się do lokalnej sieci energetycznej lub korzystania z energii doprowadzonej do obiektu. Tam, gdzie z różnych względów nie możemy korzystać z energii z sieci niezastąpione okazują się agregaty prądotwórcze.

Agregaty prądotwórcze możemy posiadać na własność lub wynajmować. Korzystając z usług wypożyczalni agregatów unikamy wysokich kosztów inwestycyjnych związanych z zakupem urządzenia, jak również niemałych kosztów wynikających z konieczności jego serwisowania i napraw.

Wypożyczalnia agregatów

Wypożyczalnia agregatów bierze na siebie odpowiedzialność za sprawność oraz bezawaryjną pracę oferowanych urządzeń. W wymagającym środowisku pracy, jakim jest plac budowy to duży atut, ale nie jedyny. Wynajem agregatów prądotwórczych to:

  • dostęp do urządzenia zawsze wtedy, kiedy jest nam ono potrzebne – w ten sposób unikamy kosztów związanych z przechowywaniem agregatu wówczas, gdy z niego nie korzystamy,
  • dostęp do urządzenia w dowolnym miejscu na terenie kraju – wybierając ofertę wypożyczalni zlokalizowanych w sąsiedztwie placu budowy ograniczamy koszty związane z transportem urządzenia,
  • gwarancja sprawności urządzenia – wypożyczalnia agregatów odpowiada nie tylko za regularne przeprowadzanie przeglądów technicznych, ale przede wszystkim za utrzymywanie urządzeń w dobrym stanie użytkowym, dodatkowo dobra wypożyczalnia agregatów w sytuacji awarii urządzenia zapewni nam agregat zastępczy,
  • możliwość pracy z urządzeniami nowej generacji – wynajem agregatów umożliwia nam wybór urządzeń charakteryzujących się wysoką wydajnością, przy jednoczesnej energooszczędnej pracy.

Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu – wynajem agregatów od rekomendowanych wypożyczalni

Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu od lat zrzesza przedsiębiorstwa działające w szeroko rozumianej branży wynajmu. Członkowie naszego Stowarzyszenia to rzetelni i niezawodni partnerzy w biznesie, z usług których możesz korzystać na terenie całego kraju.

Klientów poszukujących ofert agregatów prądotwórczych na wynajem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi ofertami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Przedstawicielem PSBW. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w znalezieniu przedsiębiorstwa oferującego pożądane przez Państwa usługi.