Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe pełnią istotną rolę w szeroko rozumianej branży budowlanej. Korzystają z nich zarówno przedsiębiorstwa specjalizujące się we wznoszeniu obiektów komercyjnych i użytkowych, jak i deweloperzy realizujący projekty nowych osiedli mieszkaniowych. Ogrodzenia tymczasowe okazują się nieocenione podczas prac budowlanych i konstrukcyjnych na droga, mostach oraz wszystkich innych elementach architektury drogowej.

Jako podmiot odpowiedzialny za zabezpieczenie placu budowy możemy korzystać z własnych ogrodzeń tymczasowych lub elementów wynajmowanych. Dlaczego wynajem ogrodzenia tymczasowego jest bardziej korzystny?

Wynajem ogrodzenia tymczasowego

Za wynajmem ogrodzenia tymczasowego przemawia wiele czynników, takich jak:

  • magazynowanie niewykorzystywanych aktualnie komponentów ogrodzenia,
  • transport ogrodzenia tymczasowego na plac budowy,
  • ilość potrzebnych do ogrodzenia placu komponentów.

Przechowywanie ogrodzenia tymczasowego wymaga dostępu do odpowiednio dużego placu składowego, w przeciwnym razie narażamy się na koszty związane z wynajmem placów składowych. Dodatkowo posiadanie jednego placu składowego wiąże się z koniecznością transportowania komponentów ogrodzenia, co wymaga czasu i generuje dodatkowe koszty związane z zakupem lub wynajmem odpowiedniego pojazdu. Istotnym czynnikiem przemawiającym za wynajmem ogrodzenia jest również obsługa placów budowy o różnych wymiarach, co przekłada się na konieczność dysponowania różną liczbą komponentów. Zamiast kupować kolejne elementy ogrodzenia możemy je wynająć, każdorazowo dopasowując metraż wynajmowanego ogrodzenia do bieżących potrzeb.

Ogrodzenia tymczasowe – wynajem na terenie całego kraju

Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu zrzesza firmy specjalizujące się w świadczeniu usług najmu. Korzystając z usług rekomendowanych przedsiębiorstw masz pewność, iż wynajęte ogrodzenie tymczasowe zostanie terminowo dostarczone we wskazane miejsce, a po upływie okresu najmu zostanie odebrane. Tym samym, jako generalny wykonawca wywiązujesz się z obowiązku zabezpieczenia placu budowy, jednocześnie unikając kosztów i problemów związanych z dowozem ogrodzenia, jego montażem i demontażem oraz serwisem.

Klientów poszukujących ogrodzeń tymczasowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą członków PSBW. Współpracujemy z rzetelnymi przedsiębiorstwami z terenu całej Polski, dzięki czemu niezależnie od lokalizacji gwarantujemy wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe w przystępnych cenach.