MATECO

logo-mateco

MATECO PODESTY RUCHOME , krajowy lider w technice dostępu do prac na wysokości oferuje zaawansowane technologicznie samojezdne urządzenia do prac na wysokościach od 4 do 92 m, zapewniając klientom komfort i bezpieczeństwo.

Naszym znakiem firmowym jest fachowa i profesjonalna opieka nad Klientem na każdym etapie realizacji zlecenia.

Firma MATECO PODESTY RUCHOME Sp. z o.o. działa prężnie na polskim rynku od 1998 roku. Jesteśmy prekursorem w upowszechnianiu techniki dostępu do prac na wysokości w naszym kraju i przez 18 lat swojej działalności stale utrzymujemy pozycję niedoścignionego lidera.

Nasza firma funkcjonuje w ramach międzynarodowej grupy MATECO, która przez 43 lata obecności na rynku europejskim wyznacza trendy w branży wynajmu sprzętu do prac na wysokości.

Rok 2012 był przełomowy w naszej historii – MATECO PODESTY RUCHOME Sp. z o.o. wraz z całą grupą MATECO weszło w skład koncernu TVH.

Firma TVH jest potentatem światowego rynku części zamiennych do maszyn budowlanych, a także liderem w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych, podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych.

Wynajmujemy podesty w: Polsce, Niemczech, Luksemburgu, gdzie mamy swoje siedziby. Ponad 80 partnerów mateco na świecie pomoże Państwu rozwiązać każdy problem z dostępem do prac na wysokościach: szybko – pewnie – bezpiecznie – niezawodnie. Całość wynajmu (począwszy od oferty, poprzez zamówienie, kończąc na płatnościach) jest prowadzona przez Centralę w Tychach.

Jako usługodawca staramy się nieustannie o polepszenie jakości naszych usług celem spełnienia coraz większych wymagań naszych klientów. Dotyczy to zarówno doradztwa, procesu obsługi klienta, wykonywania zleceń wynajmu, sprzedaży, szkoleń jak i usług serwisowych.

Nasze urządzenia odpowiadają również wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów. Na bieżąco wymieniamy sprzęt na coraz nowocześniejszy, pochodzący wyłącznie od renomowanych producentów i z bogatym wyposażeniem. Z roku na rok inwestujemy w coraz nowocześniejszą technikę dostępu do prac na wysokości oraz serwis MATECO.

Nasze motto i nasz cel to całkowita dominacja jakości w służbie naszych klientów.

Przy wyborze naszych dostawców mamy na względzie wybór tylko takich, którzy są w stanie spełnić nasze najwyższe rygorystyczne wymagania jakościowe.

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu do prac na wysokości, z którego pomożemy Państwu dobrać odpowiednie urządzenie stosownie do potrzeb. Podesty ruchome mateco mogą pracować zarówno w trudnych warunkach terenowych, jak również w gotowych obiektach. Maksymalna wysokość robocza urządzeń naszego parku wynosi nawet 92m. Oferujemy zarówno podesty nożycowe, które świetnie sprawdzają się do prac, w których konieczna jest stosunkowo duża platforma dla pracowników i ich narzędzi, jak i podesty koszowe, idealne do trudno dostępnych miejsc. Gamę naszych urządzeń dopełniają bardzo lekkie, ale jednocześnie wysokie zwyżki na przyczepach oraz ładowarki teleskopowe, które najcięższe nawet elementy są w stanie podnieść powyżej 20m. W naszym parku maszynowym nie mogło zabraknąć zwyżek na samochodach, które doskonale sprawdzają się przy krótkich, kilkugodzinnych wynajmach oraz w sytuacjach wymagających ciągłego przemieszczania się, dzięki czemu nasi klienci mogą zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze.

Wspólny sukces – nasz i naszych klientów staramy się go osiągnąć dzięki:

  • błyskawicznej reakcji na potrzeby klienta
  • ofercie kompleksowych usług
  • rozbudowanej sieci oddziałów w Polsce i w Europie.

Szczególny nacisk kładziemy na Państwa bezpieczeństwo – i nie jest to tylko slogan reklamowy. Nasze urządzenia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a nowatorskie technologie budowy podestów sprawiają, iż w każdych warunkach pracy, używając samojezdnych podestów ruchomych wynajętych w mateco, będziecie Państwo bezpieczni.

Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Wciąż inwestujemy w nowoczesne technologie, stale zwiększamy wolumen oferowanych usług. Stosowane rozwiązania logistyczne dają gwarancję dostarczenia urządzeń zawsze na czas i w określone miejsce. Potrzeby naszych Klientów są najważniejsze. Oferowane przez nas podesty ruchome i urządzenia do prac na wysokościach pracują w oparciu o przyjazne środowisku materiały. Są ciche i nie emitują nadmiernych zanieczyszczeń o czym świadczą certyfikaty maszyn. W ten sposób staramy się dbać o środowisko naturalne.

Kontakt:

MATECO PODESTY RUCHOME Sp. z o.o.
43-100 Tychy
ul. Murarska 27

www.mateco.pl

Sławomir Jankowski
slawomir.jankowski@psbw.com.pl

5_02_6757763b04_300 20160405_101506_resized_300 spezial_03_90005eac09_300