Kontenery pracownicze

Kontenery pracownicze i socjalne stanowią nieodłączny element placów budowy. Niezależnie od tego, czy wznosimy obiekt wielkopowierzchniowy na obrzeżach miasta, blok mieszkalny czy też budujemy kolejny odcinek drogi jako pracodawca jesteśmy zobowiązani do zapewnienia pracownikom odpowiedniego zaplecza socjalnego i sanitarnego. Nowoczesne, kompleksowo wyposażone kontenery pracownicze to najlepsza odpowiedź na nasze potrzeby. Za ich wyborem przemawia duża mobilność oferowanych rozwiązań, idąca w parze z możliwością wyboru wyposażenia kontenerów adekwatnie do naszych rzeczywistych potrzeb.

Kontenery pracownicze oraz kontenery socjalne możemy zakupić lub wynająć. Co przemawia za wyborem usługi wynajmu?

Kontenery pracownicze na wynajem

Magazynowanie i przechowywanie kontenerów pracowniczych i socjalnych wymaga odpowiedniego zaplecza. Jeśli nim nie dysponujemy, zamiast narażać się na wysokie koszty wynajmu placu składowego warto wybrać kontenery pracownicze i socjalne na wynajem. Oczywiście rozwiązanie problemu przechowywania kontenerów w czasie, w którym nie są eksploatowane to nie jedyna zaleta wynajmu. Wynajmując kontenery pracownicze nie musimy się martwić o ich serwisowanie i remontowanie, a także wyposażenie. Kontenery na wynajem są każdorazowo wyposażane w elementy, które wskażemy podpisując umowę najmu. W zależności do potrzeb i oczekiwań możemy więc wybrać kontenery socjalne służące jako aneksy kuchenne i jadalniane, jak również kontenery pracownicze pełniące role szatni wyposażone w szafki dla pracowników.

Ważnym aspektem przemawiającym na rzecz wynajmu kontenerów są również oszczędności wynikające z ich transportu, a właściwie z braku konieczności ich przewożenia z placu budowy na kolejny plac budowy. Zamiast kosztownego transportu własnych kontenerów możemy wybrać wynajem kontenerów dostępnych na miejscu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Firma oferująca kontenery pracownicze i kontenery socjalne na wynajem dostarczy wybrane kontenery we wskazane miejsce, a po zakończeniu okresu najmu odbierze je od nas. Obsługa transportu kontenerów nie będzie więc wymagała zaangażowania naszych zasobów ludzkich czy sprzętu.

Kontenery pracownicze i kontenery socjalne – wynajem na terenie całego kraju

Jako Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu promujemy usługi przedsiębiorstw specjalizujących się w wynajmie kontenerów. Wybór firm współpracujących z naszym Stowarzyszeniem stanowi gwarancję najwyższej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Klientów poszukujących kontenerów pracowniczych oraz kontenerów socjalnych na wynajem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi ofertami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Przedstawicielem PSBW.